MP3hub
MP3hub

  Kolay, ücretsiz ve son derece hızlı indirme için YouTube MP3 dönüştürücü

   Video indirme rehberi

   YouTube MP3 dönüştürücü, ama bununla da sınırlı değil!

   MP3hub, YouTube videosu indirmek için vazgeçilmez bir araç olduğu gibi Soundcloud, Facebook, Instagram, Twitter, Dailymotion, Vimeo gibi birçok siteyle uyumlu bir dönüştürücüdür! Ayrıca bir YouTube videosunu, orijinal URL'sine LOL ekleyerek doğrudan indirebilirsiniz, örneğin: https://www.LOLyoutube.com/watch?v=QWertYUioPa

   Videoyu birçok formatta aşırı hızlı indirin

   Videoları indirme, dönüştürme ve dağıtma işlemleri tamamen eşzamansız şekilde gerçekleştirildiğinden, dosyayı indirme işleminiz diğer bilinen dönüştürücülere kıyasla çok daha hızlı yapılabilir ve seçtiğiniz format ve Internet bağlantınızın kalitesinden bağımsız olarak, kaynak dosyanın sıkıştırma oranı muhafaza edildiğinden dosya kalitesinden ödün vermemiş olursunuz.

   YouTube’da arama yapmayı kolaylaştıran arama motoru

   İçerik yayınlayan geniş bir platform yelpazesi içinden video veya ses dosyası dönüştürüp indirebilirsiniz, eğer YouTube videosu indirmek istiyorsanız, yukarıdaki boşluktan arama yapıp, sonuçlar arasından bulabilirsiniz. Eğer Soundcloud veya Dailymotion gibi farklı platformlardan dosya indirmek istiyorsanız, istediğiniz videonun veya müziğin URL adresini doğrudan girmeniz gerekmektedir.

   Çoğu cihaz ve işletim sistemiyle uyumlu YouTube MP3 dönüştürücü

   Hizmetimizin esnek yapısına dikkat çekmek istediğimizden, Windows, macOS, Linux, Android fark etmeksizin hangi işletim sisteminde olursanız olun, HTML5, CSS3 ve Javascript destekli herhangi bir tarayıcıyla sitemizi kullanabilirsiniz.

   Bilgisayar, akıllı telefon ve tabletlerle tamamen uyumlu Internet sitesi

   Yine esneklik ve taşınabilirlik hedefi doğrultusunda, MP3hub hizmetimizin yapısı uyarlamalı (esnek) olarak tasarlanmıştır, dolayısıyla görünümü 300 piksele kadar bütün çözünürlüklere uyum sağlar. Böylece televizyon, ofis bilgisayarı, taşınabilir bilgisayar, telefon veya tabletinizden indirebilirsiniz.

   Video ve ses dosyalarınızın dönüştürülmesi aşamasında hiçbir reklam sizi rahatsız etmez

   MP3hub hizmetinde, videonuzun dönüşümü aşamasında hiçbir reklam belirip sizi rahatsız etmez, buna ilaveten, virüs/kötücül yazılım içeren reklamları karşınıza çıkarmadan sorunsuz bir deneyim yaşatmak adına, reklam verenlerimizi ve iş ortaklarımızı titizlikle seçeriz.

   Kullanımı basit bir arama, indirme ve dönüştürme aracı

   İnternet üzerinde bulunan kullanımı en kolay dönüştürücüyü geliştirmiş olmaktan dolayı gururluyuz. MP3hub kuşkusuz en “kullanıcı deneyimi” odaklı dönüştürme platformudur ve hiçbir teknik bilgi gerektirmez.

   Üyelik ve kurulum gerektirmeyen, tamamen ücretsiz ve çevrimiçi bir hizmet

   Sitede gezinmek ve Mp3 veya MP4 formatında videolar indirmek tamamen ücretsiz, anonim ve güvenlidir. MP3hub kullanmak için hiçbir üyeliğe gerek yoktur. Dönüştürme işlemi tamamen çevrimiçi gerçekleştirilir, böylece hiçbir yardımcı program veya uzantı indirmenize gerek kalmaz.

   Video ve müzik yayını yapan birçok siteden sınırsız indirme imkânı

   Sonuç olarak, bu dönüştürme platformu tamamen sınırsız hizmet veren nadir platformlardan biridir. Hiçbir süre kısıtlaması olmadan, videolarınızı istediğiniz uzunlukta, günlük limite tabi olmadan indirebilirsiniz, üstelik müzik ve video yayını yapan sayısız Internet sitesinden.

   YouTube, Soundcloud, Facebook, Instagram gibi sitelerden nasıl dosya indirilir?

   Araştırın, seçin, dönüştürün, indirin!

   Dönüştürmenin ilk adımı
   Anahtar kelimelerle veya doğrudan URL adresiyle video araması yapın

   YouTube’da bir video aramak için anahtar kelimeleri girebilirsiniz. Eğer Soundcloud veya Facebook gibi farklı bir platformdan indirmek istiyorsanız, içeriğin bağlantı adresini girmeniz yeterli olacaktır.

   Dönüştürmenin ikinci adımı
   Formatı ve kaliteyi belirledikten sonra dosyanızı indirin

   İndirme sayfasına geldiğinizde tek yapmanız gereken elde etmek istediğiniz ses veya görüntü dosyasının formatını seçmek olacaktır.

   Yüksek kaliteli dönüştürme

   Hangi formatı seçerseniz seçin, dönüştürücümüz daima yayın platformunda bulunan en kaliteli sürümü seçecektir.

   Video ve ses dosyalarını parçalara bölme imkânı

   Yalnızca ses dosyasını (MP3) veya videonun tamamını (MP4) indirmekte özgürsünüz. Sadece istediğiniz bölümü kesip indirme seçeneği de ayrıca mevcuttur.